Niesamowity czas pakowania prezentów, paczek, zakupów… oczywiście to przede wszystkim Boże Narodzenie. To wtedy wysyłamy najwięcej zamówionych przez Was wyrobów rękodzieła. Jednak nasze produkty docierają do odbiorców cały rok, w różne zakątki Polski, Europy i Świata.

    Staramy się aby nasze opakowania nawiązywały do naszego pięknego, przewodniego  koloru fioletowego, aby zaskakiwały naszych klientów już w momencie otrzymania przesyłki. Korzystamy z opakowań ekologicznych. Chcemy chronić planetę, aby służyła nam najdłużej jak się da i świadomie wybieramy materiały do opakowań z recyklingu. Wysyłane przez nas przesyłki mają jakiś element nawiązujący do aktualnej okazji np. zapachowy renifer w okresie świąt bożego narodzenia.

    Prezenty są nieodzownym elementem świąt, urodzin, innych okazji. Nie ma chyba na świecie osoby, która nie lubi otrzymać miłego podarunku. Ten oczywiście, zanim znajdzie się u odbiorcy, powinien zostać starannie opakowany. Wbrew pozorom pakowanie prezentów, przesyłek, paczek, zakupów jest niezwykle istotne i może zadecydować o atrakcyjności upominku. Odpakowanie prezentu to dla wielu osób niezwykle przyjemna czynność. Szelest rozrywanego papieru i zaglądanie z ciekawością na zawartość pakunku wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji. Jednak nie tylko dlatego staranne opakowanie prezentu jest niezwykle istotne. Dzięki temu wyjątkowemu „kamuflażowi” nasz upominek nabiera dodatkowego charakteru.

    Otrzymujemy od naszych odbiorców bardzo miłe słowa na temat otrzymanych paczek. Zawsze pierwsze wrażenie jest najważniejsze i na tym nam zależy. Chcemy aby klient otrzymał produkt pięknie, dobrze i bezpiecznie zapakowany. A opakowanie musi nawiązywac do naszej wizualizacji manufaktury, loga, koloru, itd. Bardzo dużą uwagę skupiamy na projektach naszych wyrobów ich indywidualności i tak samo chcemy aby opakowanie było kontynuacją naszych pomysłów.Galeria zdjęć: